Dołącz do projektu CE-Connector i pozyskaj środki na rozwój swojego startupu!
Jesteś startupem i szukasz inwestora? A może jesteś aniołem biznesu i chcesz zainwestować? Głównym celem projektu CE-Connector jest edukacja i łączenie aniołów biznesu oraz publicznych środków finansowych w celu wypełnienia luki finansowej, z którą spotykają się młode, innowacyjne firmy.
2021-12-15, 07:45

Projekt CE-Connector jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Interreg Europa Środkowa. Projekt skupia partnerów z sześciu europejskich krajów (Czech, Polski, Węgier, Chorwacji, Słowenii oraz Niemiec) w celu rozwoju ekosystemu publiczno-prywatnego wsparcia startupów.

Poszukujemy startupów które:

  • prowadzą działalność nie dłużej niż 5 lat,
  • posiadają zarejestrowane biuro w Województwie Łódzkim,
  • są we wczesnej fazie rozwoju,
  • szukają inwestycji pomiędzy 75.000 euro a 1.000.000 euro,
  • prowadzą firmę zaliczającą się do jednej z regionalnych specjalizacji (RIS): przemysł medyczny, farmacja, kosmetyki, innowacyjne rolnictwo oraz przetwórstwo rolno-spożywcze, informatyka i telekomunikacja,
  • mają potencjał wzrostu i rozwoju.

Jak przyłączyć się do projektu? Najpierw należy się zarejestrować. Następnie partner z danego kraju dokona przeglądu Twojego startupu i na tej podstawie zakwalifikuje go do dalszego etapu.

Zarejestruj swój startup tutaj: http://ceconnector.eu/startups.

Jeśli jesteś aniołem biznesu, zarejestruj się tutaj: http://ceconnector.eu/businessangels.

KONTAKT / AUTOR
Michał Mikina
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.