Międzynarodowe warsztaty CE-Connector – 22 września 2021 r.
22 września o godz. 14:00 na platformie Zoom rozpoczną się Międzynarodowe Warsztaty CE-Connector. Jest to bezpłatna międzynarodowa konferencja organizowana w ramach projektu CE-Connector. Warsztaty skierowane są głównie do Instytucji Publicznych, Parków Technologicznych, Inkubatorów i Akceleratorów.
2021-09-17, 08:52

CE-Connector ma na celu zbudowanie sieci powiązań pomiędzy prywatnymi inwestorami (Aniołami Biznesu), startupami oraz instytucjami oferującymi wsparcie publiczne w celu rozpowszechnienia publiczno-prywatnego modelu współinwestowania w rozwijające się firmy w krajach Europy Środkowej.

Panelistami będą przedstawiciele partnerów projektu CE-Connector. Warsztat otworzy Michal Stefan, który opowie jak działa publiczno-prywatny fundusz inwestycyjny CE-Connector ACIF, następnie Ales Pustovrh podzieli się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami, które zostały wypracowane w trakcie realizacji projektu. Na koniec, Zoltan Bendo opowie o tym, jak zostać partnerem w projekcie CE-Connector.

Rejestracja dostępna jest pod linkiem:

https://www.eventbrite.com/x/transregional-ce-connector-workshop-tickets-169812932051

Więcej informacji o projekcie CE-CONNECTOR można znaleźć na stronie internetowej: http://ceconnector.eu/

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z:

Aleksandra Kopyt

aleksandra.kopyt@cwbc.pl

KONTAKT / AUTOR
Michał Mikina
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.