Weź udział w CE-Connector Days 24-25 listopada 2020 r.
Jest to pierwsza edycja CE-Connector Days. Partnerzy projektu z każdego kraju - Chorwacji, Czech, Niemiec, Słowenii i Polski - będą gościć na Węgrzech. Polskę będzie reprezentował Alex Kornilov, dyrektor generalny i założyciel BETEGY, który w wystąpieniu pt.: "Z Polski do USA, droga Betegy na rynki zagraniczne" zaprezentuje historię swojej firmy. Prezentacja odbędzie się w środę, 25 listopada, na żywo o 11.30.
2020-11-23, 09:02

CE-Connector Days oferuje możliwość bezpłatnego zapoznania się z działaniami inwestycyjnymi i rynkowymi regionu Środkowej Europy dla startupów. Jest to doskonała okazja, aby zanurzyć się w świat startupów i inwestycji. Inwestorzy i aniołowie biznesu z odpowiednim doświadczeniem będą tam do Państwa dyspozycji. Zróżnicowana grupa ekspertów z różnych branż z regionu Środkowej Europy i Niemiec pomoże zrozumieć złożoność świata przedsiębiorczości.

Ze względu na COVID-19, wydarzenie będzie prowadzone online. Pełna agenda i rejestracja jest dostępna pod linkiem: https://www.eventbrite.com/e/ce-connector-days-by-knowledge-to-money-club-tickets-123977679577?aff=ebdssbonlinesearch

Więcej informacji o wydarzeniu, udzieli Państwu Pani Bettina Zawłocka: Bettina.zawlocka@cwbc.pl

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu CE-Connector (program INTERREG Europa Środkowa), który skupia partnerów z sześciu europejskich państw. Czech, Węgier, Chorwacji, Niemiec, Słowenii oraz Polski. W naszym kraju projekt realizowany jest przez Województwo Łódzkie oraz Centrum Wspierania Biznesu „Connect” z Krakowa.

KONTAKT / AUTOR
Michał Mikina
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.