Weź udział w CE-Connector Days 24-25 listopada 2020 r.

Jest to pierwsza edycja CE-Connector Days. Partnerzy projektu z każdego kraju - Chorwacji, Czech, Niemiec, Słowenii i Polski - będą gościć na Węgrzech. Polskę będzie reprezentował Alex Kornilov, dyrektor generalny i założyciel BETEGY, który w wystąpieniu pt.: "Z Polski do USA, droga Betegy na rynki zagraniczne" zaprezentuje historię swojej firmy. Prezentacja odbędzie się w środę, 25 listopada, na żywo o 11.30.CE-Connector Days oferuje możliwość bezpłatnego zapoznania się z działaniami inwestycyjnymi i rynkowymi regionu Środkowej Europy dla startupów. Jest to doskonała okazja, aby zanurzyć się w świat startupów i inwestycji. Inwestorzy i aniołowie biznesu z odpowiednim doświadczeniem będą tam do Państwa dyspozycji. Zróżnicowana grupa ekspertów z różnych branż z regionu Środkowej Europy i Niemiec pomoże zrozumieć złożoność świata przedsiębiorczości.

Ze względu na COVID-19, wydarzenie będzie prowadzone online. Pełna agenda i rejestracja jest dostępna pod linkiem: https://www.eventbrite.com/e/ce-connector-days-by-knowledge-to-money-club-tickets-123977679577?aff=ebdssbonlinesearch

Więcej informacji o wydarzeniu, udzieli Państwu Pani Bettina Zawłocka: Bettina.zawlocka@cwbc.pl

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu CE-Connector (program INTERREG Europa Środkowa), który skupia partnerów z sześciu europejskich państw. Czech, Węgier, Chorwacji, Niemiec, Słowenii oraz Polski. W naszym kraju projekt realizowany jest przez Województwo Łódzkie oraz Centrum Wspierania Biznesu „Connect” z Krakowa.